עדויות

"חובה! חובה לכל קצין רכב!"

משה – קצין רכב של קיבוץ כפר עציון

בזכותכם אנחנו חוסכים כסף וגם מצילים חיים.
חובה! חובה לכל קצין רכב!

>> לעדות של משה

"המערכת הצילה את חיי - לולא ההתראה הייתי מתנגש במכונית שלפניי"

עמוס שלפמן

אני חייב לשתף אתכם – נסעתי באיילון, המחשבות נדדו למקום אחר, ופתאום המערכת התחילה לפעול. נבהלתי, בלמתי מיד והצלחתי לעצור ברגע האחרון. המערכת הצילה את חיי –  לולא ההתראה הייתי מתנגש במכונית שלפניי

>> לעדות של עמוס

"סטיתי לשנייה מן הנתיב, המערכת התריעה ונמנעה תאונה"

יובל אלפרן – מנעולן, אב לשניים

נסעתי עם שני ילדיי ברכב וקריאתו של אחד מהם הסיחה את דעתי. סובבתי את מבטי לאחור ובלי לשים לב גלשתי לנתיב הימני. השעה הייתה שעת ערב מוקדמת ועל הכביש, כמו תמיד בשעות האלו, נרשמה תנועה ערה. המערכת של איווקס התריעה על הסטייה באופן מיידי וגרמה לי לתקן את טעותי טרם נגרם נזק בלשהו. פשוט רציתי להגיד תודה!

>> לעדות של יובל

“תודה רבה לאיווקס ולאבא שלי”

דנה מועלם – נהגת צעירה

חבריי ואני חזרנו ממסיבה מאחד הקיבוצים בשעה מאוחרת. ברכב הייתה אווירה נהדרתכ שלפתע המערכת צפצפה בחדות. הרפתי מדוושת הגז, הדלקתי אורות גבוהים והתקרבתי לעיקול בדרך הכורכר עליה נסענו. מכונית התקרבה אלינו במהירות גבוהה יחסית והאטה רק שהבהבתי לעברה באורות הגבוהים. אין ספק שזה היה די מסוכן. תודה לאבא שלי על שהתקין לי את המערכת :-)

>> לעדות של דנה

“מערכת איווקס סייעה לי להמנע בפגיעה ברוכב אופניים”

עדי רז – חשמלאי

תמיד טוב שיש עין נוספת ששומרת עליך כמו שהמכשיר שלכם עושה. אני נוהג ברכב בידיעה שגם אם חלילה יקרה משהו בלתי צפוי, יהיה לי סוג של גיבוי. לפניי מספר ימים נקלעתי לסיטואציה בה רוכב אופניים סטה ממסלולו ונכנס פנימה אל תוך הכביש. המערכת נתנה לי התראה אודות העניין ואיפשרה לי להאט את הרכב שניות חשובות טרם הגעתי למקום עצמו. העניין הסתיים בחיוך גדול ותו לא.

>> לעדות של עדי