המלצה על מערכת איווקס
אייל רחמים04.01.2016

המלצה על מערכת איווקס

ברצוני להמליץ על המערכות למניעת תאונות דרכים המשווקת על ידי חברת איווקס.

כיועץ בטיחות בנהיגה אני נחשף באופן יומיומי לתחקירים וניתוחים שבוצעו בעקבות תאונות דרכים קשות. ניסיוני הרב בתחום מלמד אותי כי הגורם המרכזי לתאונה, במרבית המקרים הללו, הוא הגורם האנושי. כאשר אנו נוהגים ברכב, לעתים במהירות גבוהה, בסביבה שאיננו שולטים בה באופן מלא, לטעות הקטנה ביותר עלולות להיות השלכות קשות.

הנהג המודרני נאלץ להתמודד עם מגוון רחב יותר ומאתגר יותר של הסחות דעת מבעבר. שלטי חוצות, טלפון סלולרי ומערכות ניווט ושליטה חכמות הדורשות את תשומת ליבו של הנהג הן דוגמאות ספורות לגורמים המפחיתים מתשומת ליבו של הנהג לנהיגה עצמה ומעלים את סיכוייו לבצע טעות. כל זאת בכבישים צפופים יותר ובנהיגה מהירה יותר מבעבר.

מערכות חכמות למניעת תאונות דרכים הן מערכות המסוגלות לזהות מצב של סכנה על הכביש ולהתריע על כך לנהג על מנת שיספיק להגיב בזמן. בכך, למעשה, מגבה המערכת את הנהג ברגעים בהם דעתו מוסחת מהנהיגה. מערכות אלו הופכות היום לסטנדרט ברכבים החדשים תוך תמימות דעים כי הימצאותן ברכב מפחיתה באופן משמעותי את הסיכוי לתאונה כתוצאה מטעות של הנהג.

המערכות החכמות למניעת תאונות דרכים שמשווקת חברת איווקס, הנן מהמתקדמות מסוגן בעולם, והמלצתי לכל נהג היא להקדים רפואה למכה ולרכוש מערכת כזו. כאשר אני נתקל במקרה נוסף של אבדן חיים בתאונה, שיכול היה להימנע בזכות המערכת, אני שב וחושב לעצמי שאין שום חיסכון כספי השווה לאבדן חיים. המערכות המשווקות על ידי חברת איווקס הנן, בלי שום ספק, מצילות חיים.

חייגו עכשיו
חזרו אליי עם פרטים

כן, אני רוצה שקט נפשי!

חייגו או מלאו פרטים:

5022*הנני מאשר/ת קבלת מידע, הצעות שיווקיות ו/או דברי פרסומת מחברת ל.ד ישראל אוטו אקוויפמנט (1990) בע"מ