יתרונות הרדאר
אייל רחמים06.01.2016

יתרונות הרדאר

מערכות אלקטרוניות למניעת תאונות דרכים מקבלות בשנים האחרונות את הבמה הראויה ואת ההכרה ביכולתן למנוע חלק ניכר מתאונות הדרכים, בדגש על תאונות שנובעות מהגורם האנושי ומהסחי דעת.

קיימות שיטות פעולה וטכנולוגיות שונות שעליהן מבוססות המערכות למניעת תאונות. עם זאת, יתרון ברור הוכח לטכנולוגיית הרדאר המתקדמת, שעליה מבוססות מערכת ההתרעה האקטיביות שמשווקת חברת איווקס.

בזכות היתרונות שיש לטכנולוגיית הרדאר, היא משמשת את יצרניות רכבי היוקרה המובילות אשר כוללות אותה כחלק בלתי נפרד מהרכבים אותן הן משווקות.

עמידות בכל תנאי מזג אוויר

יתרון חשוב של טכנולוגיית הרדאר, בניגוד למערכות המבוססות על מצלמות, הוא בכך שאיננה פועלת על ניתוח חזותי של צילומים. עובדה זו מקנה לטכנולוגיה העמידות גם בתנאי מזג אוויר קשה וגם בחשכה מוחלטת.

למעשה, דווקא בתנאי ראות לקוייה נמצאים הנהגים בסיכוי מוגבר לתאונות, ומכאן היתרון הרבה למערכת הרדאר.

זיהוי עצמים זעירים ממרחק רב

טכנולוגיית הרדאר מאפשר לייצר התראות מבעוד מועד הודות לכושר דיוק רב יותר בזיהוי כלי רכב – גם אם מדובר בעצמים קטנים יחסית כגון אופנועים ואף אופניים.

הרדאר גם מעניק טווח זיהוי ארוך של עד 140 מטרים, ובכך מסוגל לעקוב אחר כלי רכב אשר מהווים סיכון פוטנציאלי.

מערכת רדאר משולבת מצלמה

חברת איווקס משווקת מערכת RD140 מתוצרת Safe Drive Systems, המבוססת על טכנולוגיית הרדאר ומשלבת גם מצלמה אשר מספקים מידע רב ובזמן אמת אודות עצמים וכלים רכב בכבשים.

בזכות עוצמת העיבוד של מערכת RD140, מספקת המערכת התרעות תוך חלקיקי שנייה ומסייעת במניעת תאונות התנגשות ("חזית אחור") עקב בלימת פתע ואי שמירת מרחק, סטייה מנתיב וגם התנגשות באופנועים ואופניים.

הודות ליתרונות של טכנולוגיית הרדאר, מערכת RD140 הינה מערכת אמינה ומהימנה להתרעה ומניעת תאונות וסכנות בנהיגה.

חייגו עכשיו
חזרו אליי עם פרטים

כן, אני רוצה שקט נפשי!

חייגו או מלאו פרטים:

5022*הנני מאשר/ת קבלת מידע, הצעות שיווקיות ו/או דברי פרסומת מחברת ל.ד ישראל אוטו אקוויפמנט (1990) בע"מ