מערכת רדאר למניעת תאונות דרכים – חברה לחיים
אייל רחמים06.01.2016

מערכת רדאר למניעת תאונות דרכים – חברה לחיים

מאות הרוגים, אלפי פצועים קשה ועשרות אלפי נפגעים – הם התוצאה הישירה של תאונות דרכים המתרחשות בארץ מדי שנה.

מחקרים רבים כבר הוכיחו את העובדה שהגורם האנושי הוא הסיבה העיקרית למרבית התאונות – חוסר תשומת לב והסטת קשב של שנייה אחת במהלך הנהיגה עלולה לעלות לכם בחיים.

אנחנו חיים בעולם שבו נעשים הכבישים צפופים יותר, גדלה כמות הסחות הדעת – בפרט ממכשירים אלקטרוניים, ובכלל כמות המידע שמגיע אליה מדי שנייה היא עצומה. טעות אנוש בנהיגה היא דבר שעלול לקרות לכל אחד ואחת מאיתנו.

הפחתת הסיכונים בכביש

קיימת היום מודעות רבה למערכות שונות שנועדו בעיקר לצמצם את הנזק מתאונות, ובין היתר נזכיר את חגורת הבטיחות ואף את כריות האוויר שהפכו לחלק בלתי נפרד מכל כלי רכב.

גם העניין בתחום מבחני הבטיחות עולה, ומידת הבטיחות של רכבים בעת תאונה הוא פרמטר חשוב עבור צרכנים בעת קניית רכב.

בשנים האחרונות, יצרניות רכבי יוקרה וגם נהגים באופן עצמאי, החלו להטמיע ברכביהם מערכות שונות להתראה בזמן נהיגה – שנועדו למנוע את עצם התרחשות התאונות.

מערכות ההתראה משתמשות בחיישנים לקבלת אינפורמציה מהכביש בזמן אמת, ומייצרות התרעות קוליות וויזואליות על מנת לסייע לנהג להגיב בהתאם ולמנוע תאונות.

מדובר אם כן בכמעט פרדוקס – אנחנו משקיעים רבות בהקטנת הנזק מתאונות, אך רק חלק קטן מהנהגים דואג להצטייד במערכות שעוזרות למנוע את עצם התרחשות התאונות!

מערכת RD140 למניעת תאונות

מערכת RD140 מתוצרת חברת Safe Drive Systems מבוססת על טכנולוגיית הרדאר המתקדמת בשילוב עם מצלמות, מספקת התראות מדויקות ובזמן אמת למניעת מגוון של התנגשויות.

מערכת RD140 מספקת התראות קוליות וחזותיות על סטיות מנתיב, סכנת התנגשות מיידית ואיש שמירת מרחק. בזכות טכנולוגיית הרדאר, המערכת מזהה כלי רכב בטווח של עד 140 מטרים בכל תנאי מזג האוויר.

מערכת RD140 המשווקת ע"י חברת איווקס הינה מערכת בטיחות אקטיבית, אשר נועדה לסייע לכם במניעת תאונות דרכים – ובהצלת חייכם וחיים הקרובים לכם.

חייגו עכשיו
חזרו אליי עם פרטים

כן, אני רוצה שקט נפשי!

חייגו או מלאו פרטים:

5022*הנני מאשר/ת קבלת מידע, הצעות שיווקיות ו/או דברי פרסומת מחברת ל.ד ישראל אוטו אקוויפמנט (1990) בע"מ