טיפול תקופתי לרכב
אייל רחמים30.08.2016

טיפול תקופתי לרכב

השימוש ברכב הוא יומיומי, באמצעותו מגיעים לעבודה, סידורים או בילויים. לכן, באחריותינו לדאוג לתקינותו.

כיצד יש לשמור על תקינות הרכב?

בואו נודה באמת, בכל הקשור לטיפול תקופתי ברכב ולנושא מכונאות רכב אנו לא באמת בעניינים. במקרה הטוב אנו נזכור שצריך לבצע טיפול תקופתי ולבחור מוסך שנראה לנו אמין. לכן חשוב ללמוד על סוגי הטיפולים השונים שיש לבצע בכל רכב ורכב, כל כמה זמן יש לבצע את הטיפולים וכו'.

כיצד נדע מתי לטפל ברכב?

תלוי. אין תשובה אחת נכונה לכל הרכבים. בתור התחלה נוכל לבדוק את ספר הטיפולים שנמצא בכל רכב בתא הכפפות ולוודא מהם הדרישות המדוייקות מהיצרן. בנוסף תמיד מומלץ להגיע למוסך מורשה של היצרן ולשאול את כל השאלות על טיפולים קטנים וטיפולים גדולים ובכלל כל מה שיש לדעת על מנת לשמור על תקינות הרכב.

במה מטפלים?

תלוי במצב הרכב שלכם. במידה והזנחתם בעבר את הטיפולים יכול להיות שתצטרכו להשקיע יותר בחלקים ובשימור של חלקים, דברים אלו מתגלים בדרך כלל תוך כדי הטיפול ומחובתו של המוסך להתריע עליהם. באופן כללי, מתעסקים עם בלמים, שמנים, רצועת טיימינג, צמיגים, מנוע, גיר ועוד. הרכב שלנו משמש אותנו יום יום ובעזרתו אנו מתניידים ממקום למקום. שימו לב שאתם ערים לכל הטיפולים שיש לבצע ברכב על מנת לשמור על תקינותו. במידה ואתם לא יודעים כיצד, גשו למוסך מורשה / מומחה ותשאלו את השאלות לגבי הרכב הספציפי שלכם.

חייגו עכשיו
חזרו אליי עם פרטים

כן, אני רוצה שקט נפשי!

חייגו או מלאו פרטים:

5022*הנני מאשר/ת קבלת מידע, הצעות שיווקיות ו/או דברי פרסומת מחברת ל.ד ישראל אוטו אקוויפמנט (1990) בע"מ