תשלום אגרת רכב
אייל רחמים14.03.2019

תשלום אגרת רכב

תשלום אגרת רכב – יש דברים שגורמים לנו לחוש כי השנה היא קצרה מאוד. אחד מהדברים הללו הוא כאשר אנחנו מקבלים בדואר את ‎ אגרת רישיון הרכב, תמיד נדמה לנו שעדיין לא חלפה שנה מהפעם הקודמת. הנושא של טסט לרכב הוא נושא די מטריד ודורש מאתנו זמן לטפל בכל התהליכים שלו. החל בביצוע התשלום וכלה במבחן עצמו. ואם ישנם ליקויים שונים שאנחנו אמורים לתקן, או אז, הטסט הופך להיות מטריד עוד יותר. אז להאריך עבורכם את השנה אנחנו לא באמת יכולים… אבל אנחנו יכולים לפשט עבורכם את ההליך ולעשות אותו ליותר פשוט וקל ולהרבה פחות מעיק ומציק…

תשלום אגרת רכב – ביצוע טסט לרכב בשלושה צעדים קלים ופשוטים

  • בשלב הראשון אתם צריכים לשלם את אגרת הרישוי. תשלום אגרת רכב יכול להתבצע כיום גם באמצעות האינטרנט. כך אתם למעשה חוסכים את ההגעה לסניף הדואר, את חיפוש מקום החניה, את ההמתנה בתור ואת כל מה שכרוך בטיול 'מענג' אל סניף דואר…
  • בשלב השני אתם צריכים לקבוע תור לביצוע הטסט. ישנן חברות רכב מסוימות המציעות לקחת את הרכב לצורך ביצוע הטסט במקום הנהג. כך הם למעשה חוסכים לנהגים את הטרחה ואת הזמן הדרוש לצורך ביצוע הטסט. הם גם יחזירו את המכונית אל ביתו של הנהג בסיומו של הטסט, עם המדבקה המיוחלת.

בכל מקרה, גם אם נוסעים לבד לבצע את הטסט וגם אם שולחים את הרכב באמצעות שליח כזה או אחר, יש לצרף תעודת זהות, תעודת ביטוח חובה בתוקף, וכמובן גם את טופס אגרת הרישוי המשולם. אם שלחתם מישהו אחר במקומכם, עליכם לצרף גם ייפוי כוח אשר מצורף אל הטופס כאשר הוא יהיה חתום על ידכם.

  • השלב השלישי הוא הטסט – חשוב מאוד לבדוק את הרכב לקראת מבחן הרישוי ולתקן בו את כל מה שצריך תיקון. ישנם ליקויים רבים שכדאי לתקן אותם מבעוד מועד ובכך לחסוך את הטרטורים בחזרה למבחן חוזר. המבחן החוזר כרוך לא פעם בתשלום נוסף וכמובן גם בהמתנה חדשה בתור. אם אפשר לחסוך את כל זה מראש, אז למה לא.

אז הבנתם כבר שחידוש רישיון לרכב לא חייב להיות סיפור מורכב כל כך והמכתב שאתם מקבלים בדואר לא חייב להלחיץ אתכם או להטריד את מנוחתכם… אפשר בהחלט לבצע את התהליך כולו, בקלות רבה, במהירות וביעילות. כך חוסכים גם זמן וגם כסף.

אז אם כבר קבלתם את המכתב לחידוש אגרת הרישוי או שאתם עומדים לקבל אותו, אל תיאנחו… עשו מה שצריך, אל תתעכבו על מה שלא צריך להתעכב, היעזרו בשירותי האינטרנט לצורך ביצוע התשלום ותוך זמן קצר תוכלו למצוא את עצמכם אחרי הטסט.

הרכב שלכם ישוב אליכם עם מדבקה חדשה על השמשה הקדמית ולכם יישאר רק להמתין רגועים ובטוחים עד השנה הבאה.

חייגו עכשיו
חזרו אליי עם פרטים

כן, אני רוצה שקט נפשי!

חייגו או מלאו פרטים:

5022*הנני מאשר/ת קבלת מידע, הצעות שיווקיות ו/או דברי פרסומת מחברת ל.ד ישראל אוטו אקוויפמנט (1990) בע"מ