איווקס חוות דעת
Guy Shtukater15.04.2019

איווקס חוות דעת

איווקס חוות דעת – המלחמה בתאונות הדרכים היא מלחמה שאינה נגמרת. כולנו רוצים להימנע מתאונות דרכים אך לא תמיד אנחנו באמת מקפידים על כל מה שצריך לצורך כך.

יש כאלה שלא כל כך אוהבים את חגורת הבטיחות ועל כן הם נוטים לזלזל בה לפעמים, יש נהגים שלא ממש מקפידים שלא לסטות מהנתיב שלהם, יש כאלה שלא שמים לב למכונית המתקרבת מולם בנסיעה מהירה מידי ויש את הנהגים שלא ממש מצייתים לתמרורים.

מול כל אותן התופעות, ניסתה חברת אייווקס וגם הצליחה להוביל מהפכה בפיתוח מוצר אשר מצליח בצורה ממש טובה להתמודד עם אותן התופעות.

איווקס חוות דעת – איך וכיצד פועלת המערכת אייווקס?

מערכת אייווקס מזהה את הנעשה על הכביש גם ממרחק וכך היא מסוגל להתריע בזמן אמת ולהזהיר את הנהג. גם אם מדובר בנהג הכי זהיר, הוא חשוף לגחמותיהם של הנהגים האחרים שנוסעים בכביש. הנהגים שלא נוהגים בזהירות, הם אלו שמסכנים את כל שאר הנהגים.

מערכת אייוקס מתוכננת בצורה כזו שהיא מדווחת לנהג מבעוד מועד על כל סיכון בכביש גם כאשר זה עדיין רחוק. כך שהנהג יכול להציל את עצמו ולשנות את מסלולו או לשמור על מרחק וכדומה.

איווקס חוות דעת – נוכל למנות את יתרונותיה של המערכת –

  • מערכת שאינה מתעייפת – מערכת אייווקס מעניקה מענה מושלם בכל שעה, בכל מצב ובכל סיטואציה. היא לא מתעייפת מלהתריע גם לאחר שעות רבות של נסיעה, היא ממשיכה לתפקד היטב גם כאשר הכביש חשוך לגמרי ואין כל גוף תאורה באזור, היא פועלת היטב גם כאשר מזג האוויר סוער מאוד והראות מוגבלת ובקיצור, עם מערכת אייווקס יכול כל נהג להיות בטוח כי אין דבר שהמערכת תפספס או לא תתריע עליה.
  • תגובה מהירה תוך שבריר שנייה – מערכת אייווקס מעניקה ביטחון גבוה לנהגים כאשר המערכת מתריעה במהירות על כל מפגע. למעשה כל מחדל או מפגע על הכביש, מדווח לנהג מיד. כך שהנהג יכול להספיק לתכנן את מהלך נסיעתו. ברור כי ככל שזמן התגובה הוא ארוך יותר, הנהג מסוגל לשקול בצורה טובה יותר את מהלכיו וכך הנסיעה הופכת להיות הרבה יותר בטוחה וגם הרבה יותר רגועה.
  • תוכנה קלה לשימוש – מערכת אייווקס היא מערכת קלה ונוחה לשימוש. היא מתוכננת ובנויה בצורה כזו שגם מי שלא ממש אוהב או מתחבר לעיסוק עם מערכות המחשוב יוכל למצוא את ידיו ורגליו בתוכנה. הוא ידע איך לטפל בה ואיך לעקוב אחריה.

מוצר חובה לכל נהג

כיום מבינים כי מדובר במוצר שהוא ממש מוצר חובה עבור כל נהג. מתברר שמערכת אייווקס זהו המוצר היחיד שיכול להבטיח היום כי הרכב יוכל להימנע מלהיות מעורבת בתאונת דרכים מכל סיבה כמעט שלא תהיה.

ישנן יצרניות רכב אשר כבר משלבים את המערכת בתוך הרכב כבר בזמן הייצור שלו כחלק אינטגרלי מאותה המכונית.

כבר קיימים בעולם מאות אלפי כלי רכב אשר לא יוצאים לדרך בלי מערכת אייווקס והמספרים עולים כל הזמן עוד ועוד.

איווקס חוות דעת – מה מזהה מערכת אייווקס?

מערכת הבטיחות לרכב אייווקס מזהה מצבים אשר בהם קיימת סטייה מהנתיב של נהגים משני הכיוונים. הן נהגים המגיעים מאחור והן נהגים הבאים מקדימה. כך הנהג מסוגל להציל את עצמו ולשנות את מסלול נסיעתו בהתאם.

המערכת מזהה גם כן מצבים של אי מתן זכות קדימה, היא מזהה סיטואציות של אי שמירה על מרחק סביר, נסיעה במהירות מופרזת ועוד.

אז נכון שכולנו רוצים להיות נהגים זהירים. אבל זהירות זה לא תמיד מספיק בגלל שיש עוד פרטנרים על הכביש.

מערכת אייווקס למעשה נותנת מענה מושלם.

חייגו עכשיו
חזרו אליי עם פרטים

כן, אני רוצה שקט נפשי!

חייגו או מלאו פרטים:

5022*הנני מאשר/ת קבלת מידע, הצעות שיווקיות ו/או דברי פרסומת מחברת ל.ד ישראל אוטו אקוויפמנט (1990) בע"מ