איווקס ביקורת
Guy Shtukater15.04.2019

איווקס ביקורת

איווקס ביקורת – מערכת איווקס כבר מוכרת בעולם מזה כעשור. מר אבינועם לוי הוא האיש שהכיר בחשיבותה של מערכת בטיחות בסדר גודל כזה המציע מגוון פתרונות על מנת להילחם בתופעה של תאונות הדרכים. למעשה נמצאת כיום מערכת איווקס בקדמת הטכנולוגיה המועילה למניעת תאונות דרכים כמו גם להצלת חיי אדם.

המטרה של איוקס היא מניעת תאונות דרכים והצלת חיי אדם. מדובר במערכת אשר הומצאה כבר בשנת 2008 על ידי חברת SDS. כיום משקיעה החברה בייצור מערכות התרעה אשר אלו נועדו למנוע התנגשויות וכמובן גם תאונות דרכים. המערכות הללו משווקות ליבואנים כמו גם לבעלי רכב קיימים כאשר הטכנולוגיה העומדת מאחוריה היא זו שמונעת את העוצמה ואת חומרתה של התנגשות חזיתית בין כלי רכב.

קיימות כיום מעל עשרת אלפים מערכות בכל רחבי העולם של חברת אייווקס אשר אלו נותנות מענה מושלם ולמעשה הן מונעות תאונות דרכים בכל יום.

איווקס ביקורת – כיצד פועלת המערכת?

אייוקס היא חברה יחידה בישראל אשר עושה שימוש בטכנולוגיה ייחודית של רדאר בשילוב עם מצלמה. מדובר בטכנולוגיה אשר יוצרת  את המהפכה הבטיחותית עליה אנחנו מדברים.

מערכת אייוקס מציעה את האפשרות למתן התרעות גם מטווח רחוק יחסית וגם בתנאי מזג אוויר מורכבים. כיום בוחרות יצרניות רכב רבות בעולם דווקא בטכנולוגיות רדאר, בתור אביזר בטיחות מובנה – בילד אין – במהלך תהליך ייצור הרכבים.

מה גורם לתאונות דרכים?

על מנת להבין את יעילותה של מערכת אייווקס, חשוב להבין מהם הסיבות הגורמות לתאונות דרכים.

בית היתר נוכל למנות את הסיבות הבאות:

  • סטייה מנתיב
  • אי מתן זכות קדימה
  • אי שמירת מרחק
  • נסיעה במהירות מופרזת

כולנו רוצים להימנע מכל הדברים הללו אך לא תמיד אנחנו אכן נוהגים כך בשעת מעשה. לעיתים זה פשוט מחוסר שימת לב, לעיתים זה מעייפות ולפעמים זה סתם מתוך לחץ ועצבנות… מערכת אייווקס למעשה פותרת את כל אלו.

איווקס ביקורת – מה טוב או לא טוב במערכת אייוקס?

איווקס ביקורת:

היתרונות של המערכת הן –

  • מערכת שמעניקה לנהג זמן תגובה ארוך – המערכת בנויה באופן כזה שהיא מאפשרת לנהג זמן תגובה ארוך היות והיא מתריעה תוך חלקיקי שניות.
  • מערכת פעילה 24 שעות ביממה – מערכת אייווקס מבטיחה את פעילות המערכת בכל זמן ובכל מצב. גם כאשר מדובר בשעות הלילה החשוכות, מערכת האייווקס לא נרדמת והיא אינה מתעייפת. היא ממשיכה להתריע על כל מה שהיא התבקשה להתריע…
  • מבטיחה ביטחון מלא גם כאשר מזג האוויר סוער – גם כאשר מזג האוויר סוער ובחוץ גשום ורטוב, ממשיכה המערכת להתריע על כל מפגע בדרך. ברור כי מדובר ביתרון עצום אשר מבטיח ביטחון מלא גם כשתנאי הנסיעה קשים במיוחד.
  • תוכנה ידידותית ונוחה לשימוש – האייוקס מציעה תוכנה ידידותית וקלה מאוד לשימוש. כל נהג יכול למצוא את המתאימה לו.

לקוחות אייוקס נהנים מכמה וכמה יתרונות:

מערכת איכותית מבית טוב – מערכת אייווקס היא למעשה חלק מקבוצת קוברה אשר מתמחה בתחומי מיגון ובטיחות בתחומים שונים. יש לה ניסיון עשיר מזה עשרות שנים.

יעילות ואמינות – מדובר במערכת אמינה ויציבה אשר מבטיחה פעילות תקינה בכל מזג אוויר גם בשעות בהם שוררת חשיכה מוחלטת בכבישים.

הגנה מושלמת מפני תאונות – מערכות אייווקס מבטיחות התרעה של עד חמש שניות לפני שמתרחשת התנגשות מלפנים. מדובר בהתרעה שהיא יעילה מכל מערכת אחרת.

תוכנה קלה וידידותית – לא כולם יודעים להתעסק עם תוכנות סבוכות. מערכת אייווקס בנויה באופן כזה שהיא נותנת מענה מבחינת התוכנה שהינה יעילה וקלה לשימוש.

אייווקס – המערכת שמבטיחה הרבה יותר!

חייגו עכשיו
חזרו אליי עם פרטים

כן, אני רוצה שקט נפשי!

חייגו או מלאו פרטים:

5022*הנני מאשר/ת קבלת מידע, הצעות שיווקיות ו/או דברי פרסומת מחברת ל.ד ישראל אוטו אקוויפמנט (1990) בע"מ