חוות דעת מובילאיי או איווקס
Guy Shtukater22.05.2019

חוות דעת מובילאיי או איווקס

חוות דעת מובילאיי או איווקס – כולנו רוצים לנהוג נכון, לנהוג בבטחה ולא להיקלע למצבים של תאונות דרכים. כיום קיימת המלצה גורפת להתקין מערכת התראה ובטיחות לרכב. כאן עולה הדילמה בין השמות הגדולים, מובילאיי ואיווקס. אנחנו כאן על מנת לעשות מעט סדר בדברים.

מערכת מובילאיי –

החברה שהצליחה להעלות את המודעות בכל מה שקשור למערכות התראה בצורה רשמית היא חברת מובילאיי. המערכת של מובילאיי פועלת בעיקר על בסיס מצלמות. הגרסאות הקודמות היו פחות מתקדמות והן לא זיהו  תמרורים, הולכי רגל או רוכבי אופניים. אך כיום ישנה המערכת העילית אשר היא מאפשרת המרת צלילים ברטט, היא מצליחה לזהות היטב תמרורים, היא מזהה הולכי רגל וגם רוכבי אופניים והיא מתריעה על פגיעה בהולכי רגל. אך חשוב מאוד לציין כי מדובר במערכת שמוגבלת לשימוש אך ורק לשעות האור ורק אז היא תהיה רלוונטית.

מערכת כזו עולה כיום בסביבות 2000 ₪.

מערכת איווקס –

מערכת איווקס היא מערכת אשר שונה ממערכת מובילאיי כמו גם מכל המערכות האחרות הקיימות. מדובר במערכת שהיא הרבה יותר משוכללת והיא מציעה הרבה יותר ביחס לכל מערכת אחרת. ברור שהדבר בא לידי ביטוי גם במחיר של המוצר בסופו של דבר.

למעשה מסוגלת מערכת אייווקס לזהות את כל הנעשה על הכביש גם ממרחק גדול היות והיא מבוססת על חיישנים. מסיבה זו תהיה המערכת יעילה גם בתנאי מזג אוויר קשים, כאשר שורר ערפל וכן כאשר הכבישים חשוכים והדרכים בתנאי נסיעה קשים.

למעשה נוכל למנות את היתרונות של המערכת –

  • מערכת שלא מתעייפת – מערכת אייווקס מעניקה לכל נהג את המענה המושלם לכל סיטואציה ולכל מצב. המערכת לא תתעייף מלהתריע גם אחרי שעות ארוכות של נסיעה. היא לא תפספס כל מכשול בדרכים ותשמור על ביטחונו של הנהג.
  • מערכת שמגיבה מהר – מדובר במערכת שמהירות התגובה שלה היא מידית והיא מבטיחה לנהגים ביטחון גבוה יותר מכל מערכת אחרת. המערכת מסוגלת להתריע ולהזהיר מיד על כל מפגע הנמצא בדרך כאשר הדבר מאפשר תכנון תגובה ארוך. באופן כזה מסוגל הנהג לתכנן היטב את צעדיו והנסיעה הופכת להיות רגועה יותר.
  • תוכנה נוחה לשימוש – מערכת אייווקס היא מערכת נוחה לשימוש, היא ידידותית והיא מתוכננת בצורה קלה מאוד לשימוש. כך שגם אנשים שלא ממש מתמצאים במערכות המחשוב המתוחכמות, ידע איך וכיצד להתמודד עם המערכת. מהר מאוד הוא ילמד את כלליה וידע לעקוב ולטפל בה בצורה הנכונה.

מערכת אייווקס – חובה לכל נהג!
מערכת איווקס היא מערכת שנחשבת מוצר חובה עבור כל נהג. למעשה ניתן לומר כי מדובר במוצר היחיד שמסוגל לתת מענה מושלם מבחינת אבטחה ובטיחות.

כיום ישנן יצרניות רכב אשר משלבים את המערכת כחלק אינטגרלי של הרכב כבר בזמן הייצור שלו.

מאות אלפי נהגים בעולם כבר יודעים. לא יוצאים לדרך בלי מערכת אייווקס.

חייגו עכשיו
חזרו אליי עם פרטים

כן, אני רוצה שקט נפשי!

חייגו או מלאו פרטים:

5022*הנני מאשר/ת קבלת מידע, הצעות שיווקיות ו/או דברי פרסומת מחברת ל.ד ישראל אוטו אקוויפמנט (1990) בע"מ