תוכנה לבטיחות בדרכים
Guy Shtukater12.06.2019

תוכנה לבטיחות בדרכים

העולם כולו מנסה להתמודד עם תאונות הדרכים. מדובר במכה שפוגעת באוכלוסייה יותר מכל מחלה או אפילו פיגוע לאומני. בכל שנה נפגעים מאות אנשים בתאונות דרכים ורבים אף מקפחים את חייהם. המלחמה בתאונות הדרכים היא מלחמה עיקשת כאשר החוקים הנוקשים מנסים לאכוף את כללי התנועה ולסייע במניעת התאונות.

ההתפתחות הדיגיטלית מעורבת אף היא בניסיונות להתמודד מול התאונות וכיום אנחנו מוצאים תוכנות שונות אשר אלו מיועדות למלחמה בתאונות הדרכים.

אייווקס – נעים להכיר

כיום ישנן מערכות תוכנה משוכללות אשר מציעות את המענה המושלם בתוך המכונית עצמה כאשר הנהג מקבל התרעות בזמן אמת לאורך כל הנסיעה. הוא יכול לנהוג בצורה הרבה יותר זהירה כאשר בעקבות התוכנה המותקנת בכלי הרכב הוא מודע הרבה יורת לכל מה שנעשה על הכביש.
ישנן למעשה כמה תוכנות המתיימרות לתת לנו את המענה בהתמודדות מול תאונות הדרכים. אך נדמה כי מערכת אייווקס הצליחה להגיע למקום הראשון.

מה מציעה מערכת אייווקס?

מערכת איווקס היא מערכת משוכללת מאוד אשר מסוגלת להבחין בכל תקלה לאורך ציר הנסיעה. הזיהוי הינו מידי וכך גם ההתרעה שיקבל הנהג. כך שהנהג יהיה מודע לכל מה שצפוי לו בהמשך הנסיעה ועל פי זה הוא ייטיב לתכנן את תוואי הנסיעה שלו. במקרה הצורך הוא אף ישנה את מסלול הנסיעה של מבעוד מועד על מנת להימנע מלהיקלע לאזורים בעייתיים.
למערכת אייווקס ישנם הרבה מאוד יתרונות ההופכות את התוכנה ליעילה פי כמה וכמה ביחס לתוכנות האחרות הקיימות כיום ואשר מציעות את המענה לנהגים.

נמנה להלן את חלקן –
• מערכת שלא מתעייפת – מערכת אייווקס היא מערכת אשר אינה מראה סימני עייפות גם לאחר שעות ארוכות על הכביש. היא למעשה ממשיכה לפעול בכל מצב. גם כאשר בחוץ שוררת אפילה ותנאי הראות בכבש גרועים, המערכת תהיה נאמנה למלאכתה ותמשיך להתריע על כל מפגע שיתגלה בכביש.
• מערכת שצולחת גם מזגי אוויר קיצוני – כאשר מזג האוויר סוער במיוחד, גשמים יורדים, שורר ערפל כבד או כל מצב לקוי אחר, עדיין תמשיך המערכת לשמור על הנהג ולהודיע לו על כל מה שצפוי לו בדרך. החיישנים הרגישים יזהו באופן מהיר ומידי כל שינוי והנהג יוכל להיערך מבעוד מועד.
• תוכנה נגישה וקלה – לא כולם מצליחים להשיג את הקצב בהתפתחות הטכנולוגית במיוחד אנשים מבוגרים שלא נולדו לתוך המערכות הממוחשבות אלו מוצאים את עצמם לא פעם מסתבכים בהפעלה של מערכות מסובכות. מערכת אייווקס מתוכננת באופן כזה כאשר היא נותנת מענה מושלם לכל אחד באמצעות מערכת ידידותית וקלה מאוד לשימוש. לא צריך יותר מיד תחכום על מנת להפעיל את המערכת ולא קשה לשלוט עליה. למעשה יוכל כל נהג בכל גיל ללמוד להכיר את הכלי הנפלא ובעקבות השימוש בו להרגיש הרבה יותר בטוח על הכביש.

חייגו עכשיו
חזרו אליי עם פרטים

כן, אני רוצה שקט נפשי!

חייגו או מלאו פרטים:

5022*הנני מאשר/ת קבלת מידע, הצעות שיווקיות ו/או דברי פרסומת מחברת ל.ד ישראל אוטו אקוויפמנט (1990) בע"מ