חדש מבית אייווקס – מערכת BLIND SPOT לזיהוי שטחים מתים לחץ לפרטים
מערכות מצילות חיים לרכב
aliza 04.08.2019

מערכות מצילות חיים לרכב

כולנו מכירים את הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים. מי אינו חשוף לפרסומים שלהם, לסלוגנים שלהם, לתשדירי הפרסום ולכל מה שהם עושים למען המלחמה בתאונות הדרכים. נדמה כי כל אלו בהחלט מצליחות לעורר את עם הנהגים והם מעלים את המודעות לכל הנושא של זהירות בכביש על מנת למנוע את הסיטואציות הקשות של תאונות דרכים. אך בכל זאת, כולנו עדים לכך כי למרות כל ההשתדלויות והמאמצים, עדיין ישנן תאונות דרכים רבות. תאונות קלות ותאונות קשות. לצערנו מוצאים אנשים רבים את מותם בעקבות תאונות בדרכים.
בדיוק לצורך כך ישנן מערכות מצילות חיים לרכב שעשויות לתת את המענה המושלם לכל אותם המקרים ואף למנוע הישנות של תאונות מן הסוג הזה.

מערכת מצילה חיים – חובה לכל כלי רכב

המערכות מצילות החיים הן מערכות אשר נועדו למעשה לסייע לנהג לנהוג בבטחה ולהגיע בצורה הכי בטוחה ממקום למקום.
המערכות הללו פעולות באמצעות חיישנים רגישים במיוחד והן מתריעות מראש מפני כל מפגע אפשרי בדרך.
כך שאם ישנו רכב שנוהג בצורה שאינה בטוחה גם אם הוא נמצא במרחק רב, המערכת כבר תתריע על כך והנהג וכל לתכנן את צעדיו או אפילו לחשב מסלול מחדש. המערכת מסוגלת להעניק את ההתרעה באופן מידי ולאפשר לנהג לקבל החלטות מבעוד מועד כאשר זה עדיין יהיה ממש יעיל ואפקטיבי.

מערכות מצילות חיים אכן מונעות תאונות!

כיום, אנחנו אכן עדים לכך כי בכלי הרכב אשר בהם דואגים להתקין את המערכות הללו אשר נועדו להתריע מפני מפגעים בדרך, ישנן הרבה פחות פגיעות ולמעשה כלי הרכב הללו הם בהחלט הרבה יותר מוגנים. הנהגים שיודעים כי בכלי הרכב שלהם מותקנת מערכת כזו חשים גם ביטחון גבוה יותר כאשר הם נכנסים אל תוך המכונית והודות לכך הם נוהגים בצורה הרבה יותר נינוחה ועם הרבה פחות מתח. זה כשלעצמו מהווה יתרון מהותי אשר למעשה תורם רבות לנהיגה הבטוחה.
מלבד זאת, הנהיגה במכונית בטוחה עם מערכת כזאת, היא כמובן תורמת רבות לבטיחות בנסיעה כאשר הנהג אכן יודע את המצפה לו בהמשך הדרך. בעזרת המערכת הוא יוכל להימנע מלהיקלע למקומות ביתיים ומסוכנים ולהימנע מתאונות דרכים.
אפשר לקבוע מעבר לכל ספק כי אכן מדובר במערכות מצילות חיים וממש לא כדאי להקל ראש בהם.

מערכות שמותקנות מלכתחילה בכלי הרכב

ישנן יצרניות אשר אלה דואגות להתקין את המערכות הללו בכלי הרכב כבר בשלב הייצור כך שלמעשה מדובר במכוניות שהן הרבה יותר בטוחות.
יש גם חברות ביטוח אשר אלו דורשות את התקנת המערכות והן לא מוותרות על כך כי הן מבינות עד כמה המערכות הללו הינן נחוצות ויעילות.
נראה כי לא ירחק הזמן וכולם יבינו כי ללא המערכות הללו אי אפשר באמת לצאת לכביש.

חייגו עכשיו
חזרו אליי עם פרטים

כן, אני רוצה שקט נפשי!

חייגו או מלאו פרטים:    *הנני מאשר/ת קבלת מידע, הצעות שיווקיות ו/או דברי פרסומת מחברת ל.ד ישראל אוטו אקוויפמנט (1990) בע"מ