חדש מבית אייווקס – מערכת BLIND SPOT לזיהוי שטחים מתים לחץ לפרטים
הרדאר שיציל אותך מתאונת דרכים
אייל רחמים03.01.2016

הרדאר שיציל אותך מתאונת דרכים

הצורך בשיפור הבטיחות בנהיגה בכביש הביא לפיתוח טכנולוגיות חדישות היודעות להתריע לנהג בזמן הנהיגה על מצב בסיכון גבוה לתאונת דרכים. המערכות למניעת תאונות דרכים שמשווקת איווקס, הנן מערכות בטיחות אקטיביות (שאינן מתערבות) אשר מטרתן לסייע לנהג להימנע מתאונות דרכים.

הרדאר הוא לב ליבן של מערכות ההתרעה של איווקס. באמצעותו קולטת המערכת את נתוני הדרך, במהלך הנסיעה, ומבצעת ניתוח של המידע על מנת ליצור תמונה מלאה של הנעשה על הכביש. מטרת המערכת היא לזהות מצב של סכנת תאונה מוקדם ככל האפשר על מנת לספק לנהג את מרב הזמן להגיב להתרעה שקיבל.

המערכת מתרגמת מידע ויזואלי למידע שמיעתי ובכך תורמת לתגובה מהירה יותר ויעילה יותר

מצבים של סכנת תאונה נגרמים פעמים רבות כתוצאה מחוסר תשומת לב או הסחת דעת של הנוהג ברכב. המערכת, לעומת זאת, פועלת באופן רציף במהלך כל זמן הנהיגה ובמידה ומזהה מצב של סכנת תאונה, מתריעה מידית.

התקנת המערכת ברכב מורידה באופן משמעותי את הסיכון לתאונת דרכים כתוצאה מטעות של הנהג. רכישת המערכת מומלצת על ידי מומחים לבטיחות בנהיגה לכל נהג – מקצועי ולא מקצועי – כמעגל אבטחה חיוני להפחתת הסיכון לתאונה.

מערכות ההתרעה של איווקס מותאמות התרעה על מצב של סכנת תאונה בין כלי רכב, משאיות ואוטובוסים; ואף קיימות מערכות המתריעות כאשר מזהות מצב סכנת תאונה בין כלי רכב לרוכבי אופנועים או רוכבי אופניים.

סוגי התאונות אותן יכולה למנוע המערכת:

  • תאונות 'חזית צד', 'חזית בחזית' או התהפכות – עקב סטייה מנתיב הנסיעה והתנגשות ברכב בנתיב מקביל, או חזיתית ברכב ממול בנתיב דו מסלולי.
  • תאונות התנגשות 'חזית אחור' – סגירה להתנגשות עקב בלימת פתע של הרכב לפנים.
  • תאונות התנגשות ברכב שלפנים – עקב אי שמירת מרחק מהרכב שלפנים.
  • תאונות התנגשות 'חזית אחור' ברוכב אופנוע או ברוכב אופניים (במערכת מסוג רדאר RD 140 מבית SDS).

המערכת אינה מותקנת על ידי יצרן הרכב, אלא לאחר הייצור, וניתן להתקין אותה בכל רכב.

חייגו עכשיו
חזרו אליי עם פרטים

כן, אני רוצה שקט נפשי!

חייגו או מלאו פרטים:    *הנני מאשר/ת קבלת מידע, הצעות שיווקיות ו/או דברי פרסומת מחברת ל.ד ישראל אוטו אקוויפמנט (1990) בע"מ